Abuzer Usta 1975'te İstanbul'a gelip mesleğine lokumcu ustası olarak başlamış ve bu mesleği 10 yıl süre ile yapmıştır.

Bu 10 yıl zarfında 3 ay izinli olduğu için son çıktı izinden sonra seyyar çiğköfte satışına Eminönü Cuvaloğlu yokuşunda valiliğin karşısında başlamıştır. İşlerin iyi gidip kar olanı daha iyi olmasından dolayı lokumcu meseleğini terkedip çiğköfte sekterönde yeni bir adım atmıştır. İstanbul'da seyar çiğköfteci satıcısı olarak 15 yıl devam etmiştir.

Ardından bu işe bir ara vererek memleketi olan Adıyaman'a gitmiştir. Kendisi tarımcılık ve arıcılık sektöründe 5 yıl uğraşarak 2003 yılında istanbula gelip Sultangazi ilçesinde çiğköfte dükkanı açarak tekrar çiğköfte sektörüne döndü ve bu alanda kendini geliştirerek büyüdü şimdiki adı olan Osmaroğulları Abuzer Usta Çiğköfte adını aldı.


VİZYON...

Abuzer Usta'yı bir dünya markası yapmak, tüm dünyaya Abuzer Usta ürünlerini tattırarak sevdirmektir.


MİSYON...

Ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Hedefimiz, ürün ve sistem kalitesi içerisinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber en üst performansı sergileyerek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.